Meer informatie over de Ray Ban 3445 004
De Ray Ban 3445 combineert de beste stijl, vorm en bescherming. De bril heeft iets weg van de Aviator, maar heeft meer platte, rechthoekige lenzen. Het zwarte rubber om de pootjes loopt door tot aan het gunmetal montuur. De pootjes en de lens zijn gedecoreerd met het Ray Ban logo.
Dit model bevat de beroemde Ray Ban grijsgroene G-15 lenzen. Deze beschermen je ogen optimaal tegen zowel UVA, UVB als UVC-straling. Ze zijn stootvast en krasbestendig en halen net even de scherpte uit het zonlicht, wat rust geeft aan je ogen. Ze absorberen maar liefst 85% van het zonlicht, zonder dat je omgeving contrast of kleur verliest.
Alle Ray Ban brillen worden geleverd met een lederen etui, een vezeloptisch schoonmaakdoekje en de Ray Ban fabrieksgarantie.
afmetingen van de zonnebril
- Breedte: 141mm
- Neusbrug:17mm
- Lensbreedte: 61mm
- Lenshoogte: 38mm
- Lengte pootjes: 130mm
ALLE BETAALOPTIES
Wij bieden alle bekende betalingsmogelijkheden en gebruiken een beveiligde verbinding. Lees meer »
GRATIS BEZORGING
Bestel voor 17:30 uur en wij bezorgen je bestelling morgen! Gratis bezorging in Nederland en België. Lees meer »
